Na Walentynki podaruj przedpłaconą kartę Visa zamiast roślinnych organów rozrodczych czy wydzieliny jelenia

Zbliżające się Walentynki to tradycyjnie już święto, gdy panowie obdarowują swoje wybranki kwiatami i perfumami.  Jednak jeśli się nad tym dłuższą chwilę zastanowić, to można nabrać sporych wątpliwości co do stosowności takich prezentów.  Organizacja wydająca karty płatnicze Visa Middle East prowadzi na Bliskim Wschodzie kampanię walentynkową pod hasłem Uncommon Truths [Nieprzeciętne Prawdy], w której przekonuje nas, że dawanie komuś kwiatów w prezencie jest dość dziwnym wyborem zważywszy, że są to po prostu organy rozrodcze roślin… A ludzie obdarowują się i zachwycają zapachem tych uciętych – czyli martwych już organów rozrodczych! Czyż nie bezpieczniej podarować kartę prepaid z logo Visa?

Spot pt. UNCOMMON TRUTHS: FLOWERS zgromadził w ciągu 5 dni już ponad 84 tysiące wyświetleń na YouTube oraz 25 tysięcy na Facebooku.  Jeśli powyższy film zniechęcił Was choć trochę do kwiatowych prezentów, to obawiam się, że perfum tym bardziej już nigdy nikomu nie podarujecie…  Kampanię przygotowała agencja Impact BBDO Dubai.

Visa Middle East_Uncommon Truths

Bo jakby tak się zastanowić nad składnikami zawartymi w tych wszystkich przepięknych flakonach, to wychodzi że naszej ukochanej osobie dajemy np. wymiociny wieloryba, dziecięce ekskrementy czy wydzielinę z krocza jelenia. Romantycznie prawda?  Spot pt. UNCOMMON TRUTHS: PERFUMES zdołał osiągnąć w tym samym czasie już ponad 85 tysięcy wyświetleń na YouTube oraz ponad 43 tysiące na Facebooku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: