Aktor Mads Mikkelsen jako płatny zabójca „Le Fantôme” w kampanii nowego SUVa Ford Edge

Robiący międzynarodową karierę duński aktor Mads Mikkelsen – znany z roli czarnego charakteru w bondowskim Casino Royale, a teraz występujący w dwóch wchodzących na ekrany kin hollywoodzkich superprodukcjach: Star Wars: Rogue One oraz Dr Strange – wciela się w rolę tajemniczego płatnego zabójcy o pseudonimie Le Fantôme w 8-minutowym krótkim filmie promującym nowego SUVa marki Ford Edge. Paneuropejska kampania prowadzona jest w kinach i TV, gdzie emitowany jest 30-sekundowy trailer promujący film Le Fantôme dostępny na YouTube.  Trailer dostępny w różnych wersjach językowych zgromadził już ponad 1 milion wyświetleń na YouTube.

Właściwy film zrealizowany został w chorwackich plenarach z rozmachem iście kinowym, a opowiada wciągająca historię zemsty, którą w nieoczekiwany sposób komplikuje chęć zdobycia wspaniałego auta Ford Edge przez płatnego zabójcę Le Fantôme.  Obok Mikkelsena w filmie pojawia się także 78-letnia aktorka Barbara Steele, znana z wielu gotyckich horrorów z lat 60/70-tych.

Ford Edge_Le Fantome_Mads Mikkelsen

Kampania została przygotowana przez agencję GTB, a film wyreżyserował Jake Scott (syn znanego reżysera Ridleya Scotta) znany głównie z video-clipów dla największych gwiazd muzyki. Film pt. Le Fantôme: a Jake Scott film starring Mads Mikkelsen and the new Ford Edge pojawił się w sieci miesiąc temu i w tym czasie w różnych wersjach językowych zdołał łącznie zgromadzić ponad 2.2 miliony wyświetleń na YouTube oraz 800 tysięcy wyświetleń na Facebooku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: