Chatbooks – genialna aplikacja ułatwiająca życie współczesnej zarobionej matce…

Chatbooks to nowa aplikacja na telefon (dostępna zarówno na systemy Android i iOS), która wyręcza użytkownika w tworzeniu, formatowaniu i drukowaniu albumów ze zdjęciami, które wykonał za pomocą telefonu.  Grupą docelową są zarobione po pachy matki, które tylko w bajkach mają czas na tak wzniosłe zajęcia, jak selekcjonowanie, obróbka i układanie fotografii w piękne rodzinne albumy. W filmie oglądamy jak aktorka komediowa Lisa Valentine Clark z humorem i wdziękiem radzi sobie z kolejnymi wyzwaniami dnia codziennego przeciętnej matki. Dzieci szybko rosną i łatwo bezpowrotnie przegapić różne momenty z ich życia – na szczęście teraz bohaterka poniższego filmu uzbrojona w aplikację Chatbooks dostaje kolejne albumy ze zdjęciami swoich pociech niemal automatycznie, poświęcając na to tylko 1 minutę.

Spot pt. Stop Wasting Hours Making Photo Books. This One Takes 1 Minute. #Chatbooks pojawił się w sieci 3 dni temu i jak na razie zdołał zgromadzić już ponad 4.4 miliony wyświetleń na Facebooku oraz ponad 154 tysiące wyświetleń na YouTube. Aplikacja, która jest start-upem założonym przez matkę 7 dzieci sprzedała 1 milion albumów ze zdjęciami w pierwszych 18 miesiącach swojej działalności przy zerowych wydatkach na reklamę – wydaje się więc, że dość celnie trafia w potrzeby grupy docelowej.  Pierwsza kampania realizowana na Facebooku i YouTube z pewnością poszerzy grono użytkowniczek.  Autorami kampanii jest agencja The Harmon Brothers stojąca za takimi hitowymi viralami, jak słynny jednorożec wydalający tęczowe lody dla marki Squatty Potty.

chatbooks_stop-wasting-hours

One Response to Chatbooks – genialna aplikacja ułatwiająca życie współczesnej zarobionej matce…

  1. […] dla tele-zakupów) – takich jak Poo-Pourri, SquattyPotty, DollarShaveClub, Chatbooks czy FiberFix – właśnie pojawiło się nowe dzieło naśladujące ten styl, a reklamujące […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: