Dlaczego nie miałbyś mieć telefonu, który można polewać szampanem lub wrzucić do akwarium?

Jednym z większych przebojów viralowych ostatnich tygodni jest spot promujący nowy telefon Samsung GALAXY S7 Edge, który poza licznymi swoimi zaletami jest jeszcze wodoodporny… A więc jeśli chcielibyście zaimponować swoim znajomym – tak jak to robi rapper Lil Wayne w poniższym filmiku – to spokojnie możecie polewać taki telefon drogim szampanem lub też beztrosko wrzucić go do akwarium z rybkami, nawet w trakcie rozmowy 😉

Spot pt. Galaxy S7: Champagne Calls pojawił się w sieci 2 tygodnie temu i w tym czasie zdołał zgromadzić już ponad 6.6 milionów wyświetleń na YouTube i 8 tysięcy share’ów oraz aż 14 milionów wyświetleń oraz 88 tysięcy share’ów na Facebooku.  Filmik jest częścią większej kampanii launchowej modelu GALAXY S7 Edge na rynku amerykańskim, która wystartowała pod koniec lutego podczas transmisji z gali oscarowej. 

Samsung Galaxy S7 Edge

Kampania pod hasłem Why? [Dlaczego?] przygotowana przez amerykańską agencję Wieden+Kennedy Portland obejmuje kilka spotów – w głównym pt. Galaxy S7: Why, który ma na koncie ponad 725 tysięcy wyświetleń na YouTube, pojawia się wiele gwiazd, m.in. aktorzy William H. Macy i Wesley Snipes, koszykarz James Harden i rapper Lil Wayne.

Pozostałe dwie reklamy podkreślają dwa główne benefity modelu Galaxy S7 Edge – jego wodoodporność oraz obiektyw, który dobrze działa także w ciemności. Humorystyczny spot pt. Galaxy S7: Waterpokazujący, że woda i telefon to obecnie dwa najbardziej potrzebne do życia elementy, więc lepiej gdy twój telefon potrafi przeżyć w wodzie – zgromadził już ponad 733 tysiące wyświetleń na YouTube.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: