Komiksowy bohater Deadpool zachęca panów, by dotykali swoich jąder wieczorem…

Na 12 lutego 2016 zapowiadana jest hollywoodzkiej produkcji pt. Deadpool – będzie to film o kolejnym superbohaterze wywodzącym się z serii komiksów wydawnictwa Marvel Comics, który pojawił się już w filmie X-Men Origins: Wolverine. W rolę Deadpoola ponownie wcieli się aktor Ryan Reynolds, który w ramach promocji filmu zrealizował dwa spoty utrzymane w charakterze kampanii społecznej zachęcającej do profilaktyki raka jąder i raka piersi.  Deadpool bawiąc się dwoma kulami bilardowymi informuje panów, że rak jąder jest najczęstszą chorobą nowotworową atakującą młodych mężczyzn w wieku 15-35 lat, więc warto „tweak the tomatoes before you go cucumber-crazy” (obmacać pomidorki, zanim zaczniecie zabawę z ogórkiem)…

Spot pt. Touch Yourself Tonight pojawił się w sieci tydzień temu i w tym czasie zdołał zgromadzić już ponad 1.8 milionów wyświetleń na YouTube oraz 5.6 milionów wyświetleń na Facebookowym profilu Ryana Reynoldsa. Wypuszczenie kampanii pod hasłem Touch Yourself Tonight [Obmacaj się dziś wieczorem] poprzez profile gwiazdy filmu, a nie oficjalne kanały promocyjne produkcji Deadpool sprawia, że kampania ma bardziej społeczny charakter i jest bardziej share’owana przez młodą widownię, do której jest skierowana.

Deadpool_Touch Yourself Tonight

Dla pań Deadpool nagrał odrębny spot, w którym instruuje jak kobiety powinny badać swoje piersi w ramach profilaktyki raka piersi.  Spot pt. Touch Yourself Tonight: Just for Her osiągnął już ponad 146 tysięcy wyświetleń na YouTube oraz 591 tysięcy wyświetleń na Facebooku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: