Panowie, nowa Toyota Aygo uczyni z Was naprawdę gorące towary!

W sieci zaczął krążyć taki sobie zabawny spot reklamowy japońskiej marki Toyota dla kompaktowego modelu Toyota Aygo na rynek południowoafrykański.  Najzabawniejsze (i najbardziej absurdalne) w tej reklamie jest chyba samo założenie, że mały i przeciętnie wyglądający miejski samochodzik może w jakikolwiek sposób pozytywnie wpłynąć na postrzeganie kogokolwiek, a już szczególnie faceta. Niemniej dobra gra aktorska i sympatyczny scenariusz sprawiają, że trudno się tu nie uśmiechnąć, a więc uśmiechnijcie się i Wy! 🙂

Spot pt. New Aygo Advert 2015 – Make Your Mark pojawił się w sieci 3 tygodnie temu i w tym czasie zdołał zgromadzić już ponad 135 tysięcy wyświetleń na YouTube.  Reklamę przygotowała agencja FCB Johannesburg (South Africa).  I jak tam, są jacyś chętni do podrywu na Aygo?? 

Toyota Aygo_Make your mark_South Africa

2 Responses to Panowie, nowa Toyota Aygo uczyni z Was naprawdę gorące towary!

  1. Łukasz pisze:

    Może faktycznie reklama trochę przesadzona jest, ale Aygo wbrew pozorom to nie jest taki zły samochód. Tani w utrzymaniu, i pali mało i części tanie. Także jak ktoś nie potrzebuje dużego samochodu to nie jest najgorszy wybór.

  2. Tomsso pisze:

    Niestety w moim Aygo brakuje trybu podrywu, ale pewnie pojawił się on dopiero w nowszej wersji. Chyba pora przesiąść się w lepszy model. A tak już całkiem serio to dobry samochód właśnie dla młodych osób jeżdżących dużo po mieście.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: