Śpiewające Muppety reklamują nowy produkt z piekarni Warburtons

Warburtons – ikoniczna brytyjska marka i rodzinna piekarnia, której początki sięgają jeszcze XIX wieku, a obecnie jest trzecim największym producentem pieczywa na Wyspach Brytyjskich – dołączyła właśnie do pochodu wysokobudżetowych świątecznych kampanii, jakie właśnie viralową falą zalewają  Zjednoczone Królestwo… Jonathan Warburton – prezes piekarni Warburtons – zostaje dosłownie „zmolestowany”, by zatrudnić ekipę kultowego The Muppet Show do świątecznej kampanii wprowadzającej na rynek Giant Crumpet czyli nowy i 2x większy „crumpet” – popularny na Wyspach rodzaj placka, który konsumuje się z masełkiem do popołudniowej herbatki, a który jest bestsellerem w ofercie Warburtons. W spocie utrzymanym w typowej dla Muppetów musicalowej estetyce zobaczycie wszystkie ukochane postaci – od żaby Kermit, przez Miss Piggy po Szwedzkiego Kucharza!

Spot pt. Warburtons Muppets Advert – The Giant Crumpet Show pojawił się w sieci zaledwie 2 dni temu, a już zdołał zgromadzić blisko 800 tysięcy wyświetleń na YouTube oraz 670 tysięcy wyświetleń na Facebooku. Aż 2-minutowy film – przygotowany przez agencję WCRS London – miał swoją telewizyjną premierę przy popularnym talent-show The X Factor na ITV i dzięki temu szybko zaczął wirusować w sieci. Wykorzystanie Muppetów w kampanii reklamowej to prawdziwy samograj, tym bardziej że popularne pluszaki są teraz na fali wznoszącej – po kilku hollywoodzkich produkcjach i nowym serialu telewizyjnym The Muppets, który właśnie jest hitem jesiennej ramówki amerykańskiej stacji telewizyjnej ABC. 

Warburtons_Giant Crumpet Show

Trudno się więc dziwić szefowi Warburtons, że uległ ponętnej Śwince Piggy i dał zielone światło na realizację rozrzutnego The Giant Crumpet Show…  Ale radosne Muppety nie byłby w pełni strawne bez odrobiny złośliwego sarkazmu od dwóch leciwych panów z loży – Statler i Waldorf również mają swój moment w kampanii i recenzują nowe powiększone crumpety…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: