Nie odchodź od stołu (z IKEA), jeśli nie chcesz spędzić wakacji z naturystami

Podobno aż 79% ważnych decyzji zapada przy stole, a ponieważ może to być przecież stół zakupiony w sieci IKEA, to mamy świetny punkt wyjścia do viralowej kampanii, którą pod hasłem Get back to the table [Wróć do stołu] szwedzka marka właśnie rozpoczęła na rynku francuskim. Największe zainteresowanie z oczywistych względów wzbudził spot, którego bohaterka – nie będąc we właściwym momencie przy stole, by wyrazić swoją opinię – zostaje wrobiona w spędzenie wakacji w kolonii naturystów…

Spot pt. IKEA commercial – Naturistes pojawił się w sieci tydzień temu i w tym czasie zdołał zgromadzić łącznie ponad 107 tysięcy wyświetleń na YouTube (71 tys. wersja angielska + 36 tys. wersja francuska) – mimo że jest on ukryty i mogą go zobaczyć tylko osoby posiadające link.

IKEA_Get back to the table

W drugim spocie nieobecny przy stole bohater będzie bardzo żałował, że jego współlokatorzy zgodzili się, by w ich mieszkaniu zamieszkał mroczny Gunther… – spot pt. IKEA commercial – Gunther ma na koncie łącznie ponad 43 tysiące wyświetleń na YouTube.

Autorem kampanii jest francuska agencja Buzzman, a wszystkie filmy wyreżyserował Martin Kalina. Trzeci spot pt. IKEA commercial – Castors Malins, który moim zdaniem jest najsłabszy, ma teraz na koncie łącznie ponad 30 tysięcy wyświetleń.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: