Mała Serena Williams w reklamie Gatorade już wie, że będzie ikoną tenisa

Bohaterką najnowszej reklamy izotonicznego napoju dla sportowców Gatorade jest Serena Williams – największa gwiazda kobiecego światowego tenisa ostatniej dekady, która od 2002 roku do teraz nieprzerwanie rządzi na korcie, mając na koncie już 21 zwycięstw w turniejach Wielkiego Szlema, co jest trzecim najlepszym wynikiem w historii. Jednak Gatorade nie skupia się na obecnej dominacji Sereny w kobiecym tenisie, ale sięga głęboko do archiwalnych nagrań i znajduje takie, na którym mała Serena Williams pytana, kto jest dla niej wzorem wśród tenisistów odpowiada, że sama chciałaby być wzorem dla innych…

Spot pt. Gatorade | Serena Williams | Unmatched  pojawił się w sieci 4 dni temu i w tym czasie zdołał zgromadzić imponujące 4.5 miliony wyświetleń na YouTube. Film przygotowany przez agencję TBWA\Chiat\Day Los Angeles jest częścią szerszej kampanii Gatorade prowadzonej pod wspólnym hasłem Win from Within.

Gatorade_Serena Williams

W ramach kampanii z Sereną na YouTube dostępne są jeszcze trzy inne filmiki, w których Serena Williams mówi o roli swojego ojca, starszej siostry Venus oraz własnej determinacji w drodze na szczyt. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: