Poznajcie Sally – nową syntetyczną gosposię domową od Persona Synthetics

Widzowie brytyjskiej stacji telewizyjnej Channel 4 zamarli w zdziwieniu, gdy w ubiegłym tygodniu przy filmie „Prometeusz” pojawiła się dziwna reklama firmy o nazwie Persona Synthetics promująca wprowadzenie na rynek syntetycznych ludzi, a dokładniej – pomocy domowej o imieniu Sally, która zajmie się gotowaniem, sprzątaniem, pilnowaniem dzieci, właściwie to stanie się częścią Twojej rodziny…

Spot pt. Persona Synthetics TV Commercial: The New Generation pojawił się w sieci tydzień temu i w tym czasie zdołał zgromadzić już ponad 330 tysięcy wyświetleń na YouTube oraz blisko 6 tysięcy share’ów na Facebooku.  Był to typowy teaser, który miał wywołać poruszenie i buzz – cel swój osiągnął, bo Brytyjczycy natychmiast zaczęli szukać w Google o co chodzi z tymi syntetycznymi ludźmi, a fikcyjną stronę internetową – www.personasynthetics.com – w ciągu doby odwiedziło pół miliona osób!

PersonaSynthetics_Channel4_Humans

Na Regent Street w Londynie powstał też fikcyjny sklep firmy, a w oknach wystawowych pojawiły się interaktywne ekrany z postaciami Sally i Charlie’ego (męska wersja gosposi), które w technologi Microsoft Kinect reagowały na ruch oglądających je przechodniów. Kolejny dłuższy spot TV – pt. Persona Synthetics | Humans: Coming soon on Channel 4 mający po 4 dniach 53 tysiące wyświetleń na YouTube – wyjaśnił jednak, że cała akcja jest tylko promocją nowego serialu TV pt. Humans, który od czerwca będzie można oglądać na antenie Channel 4… Kampanię przygotowała wewnętrzna agencja Channel 4 o nazwie 4Creative.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: