Audi przedstawia „Pięćdziesiąt Twarzy” słynnej sceny w windzie…

W kinach można już oglądać ekranizację powieści Pięćdziesiąt Twarzy Greya, a marki nie ustają w próbach zdyskontowania zainteresowania, jakie budzi książka i film oraz opisane w nich praktyki z repertuaru BDSM. Oglądaliśmy już spot prezerwatyw Trojan z małżeństwem nieudolnie próbującym ożywić swoje pożycie inspiracjami z powieści, a teraz marka samochodów Audi, która pojawia się w książce, jak i w samym filmie, wypuściła spot, w którym Vanessa Bayer – gwiazda komediowego show Saturday Night Live – parodiuje słynną scenę w windzie, atakując wszystkie napotkane w niej osoby…

Spot pt. Vanessa Bayer’s Fifty Shades of Grey Elevator Scene pojawił się w sieci tydzień temu i w tym czasie zdołał zgromadzić już ponad 1.2 miliona wyświetleń na YouTube oraz 5 tysięcy share’ów na Facebooku. Film przygotowała agencja Venables Bell & Partners, a wyreżyserował Clay Weiner.

Audi_50shadesofGrey-elevator

Na rynku niemieckim Audi promuje zaś sportowy model Audi R8 Spyder wykorzystując sceny z samego filmu – spot pt. Fifty Shades of Grey – Who is Christian Grey? zanotował 335 tysięcy wyświetleń na YouTube.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: