Skittles przedstawia dokument o człowieku uderzonym przez tęczę…

Gatunek „mockumentary” – zastosowanie dokumentalnego stylu i środków, by zaprezentować fikcyjną postać – został zgrabnie wykorzystany w najnowszym filmie owocowych cukierków marki Skittles. Jak wiadomo Skittles są blisko spokrewnione ze zjawiskiem meteorologicznym, jakim jest tęcza – a czy zastanawialiście się kiedyś, co może się przydarzyć osobie, która zostanie dotknięta przez tęczę? Jeśli nie, to poniższy film naświetli Wam wszystkie szczegóły tej anomalii – polecam!

Spot pt. STRUCK by a RAINBOW – A Skittles Documentary pojawił się w sieci tydzień temu i w tym czasie zdołał zgromadzić już ponad 127 tysięcy wyświetleń na YouTube oraz 1500 share’ów na Facebooku. Jak widzicie nie jest lekko być człowiekiem zbudowanym z cukierków Skittles, choć ma to też pewne słodkie plusy… Film przygotowała kanadyjska agencja BBDO Toronto, a wyreżyserował go Conor Byrne.

Skittles_StruckByARainbow

One Response to Skittles przedstawia dokument o człowieku uderzonym przez tęczę…

  1. […] od lat reklamowane są pod hasłem Taste the Rainbow [Spróbuj tęczy] – słyną z wielu absurdalnych reklam, które często stają się również viralowymi hitami. Zaskakuje więc nieco fakt, że na […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: