Poznajcie Amazon Echo – nowy wszystkowiedzący gadżet, zawsze gotowy by udzielić odpowiedzi

Wygląda na to, że amerykański gigant sprzedaży online – Amazon.com – po sukcesie czytnika Kindle, wprowadza do oferty kolejny gadżet elektroniczny, który ma szansę stać się wymarzonym prezentem świątecznym nie tylko za Oceanem… Mowa o Amazon Echo – cylindrycznym głośniku naszpikowanym mikrofonami, który można kontrolować za pomocą głosu, używając jego imienia Alexa.  Amazon Echo pracuje „w chmurze” i szybko może udzielić informacji na temat pogody czy najświeższych wiadomości, może zagrać dowolnie wybraną muzykę z posiadanych przez nas serwisów typu Spotify czy iTunes, jak również potrafi zastąpić budzik czy czasomierz oraz przygotować listę zakupów…  Zobaczcie pierwszą reklamę Amazon Echo!

Spot pt. Introducing Amazon Echo pojawił się w sieci tydzień temu, a już zdołał zgromadzić ponad 2.1 miliony wyświetleń na YouTube oraz 65 tysięcy share’ów na Facebooku. Co ciekawe nowy gadżet Amazona nie wszedł jak na razie do zwykłej sprzedaży – obecni można jedynie zgłosić chęć posiadania Echo na specjalnej stronie internetowej i czekać cierpliwie na email zapraszający nas do zakupu po specjalnej promocyjnej cenie $99 (aż 100 dolców taniej niż oficjalna cena tego produktu).

Amazon_AmazonEcho

One Response to Poznajcie Amazon Echo – nowy wszystkowiedzący gadżet, zawsze gotowy by udzielić odpowiedzi

  1. […] Marino, którzy planują wielką imprezę z okazji Super Bowl, a pomaga im w tym urządzenie Amazon Echo… Pierwszy teaser pt. Amazon Echo: Alec Baldwin and Dan Marino Brainstorm Commercial w ciągu […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: