Snickers ostrzega: głodny stajesz się Jasiem Fasolą wśród wojowników ninja

Najnowsza odsłona trwającej już dobrych kilka lat kampanii batoników SnickersGłodny nie jesteś sobą [You’re Not You When You’re Hungry] – przenosi nas w dość orientalne okoliczności. Jesteśmy świadkami nocnej akcji grupy tajnych wojowników ninja, którzy nocą po dachach domów sprawnie przemieszczają się na tyłach wrogach, ale jeden z nich zostaje mocno w tyle i okazuje się być Jasiem Fasolą…  To po prostu trzeba zobaczyć!

Spot pt. Snickers Mr Bean TV advert pojawił się w sieci 4 dni temu, a już zdołał zgromadzić ponad 1.7 miliona wyświetleń na YouTube oraz 18 tysięcy share’ów na Facebooku. Trzeba przyznać, że agencji AMV BBDO udało się świetnie zestawić celebrytę z absurdalnym otoczeniem – zacny to wybór biorąc pod uwagę, że kampania została przygotowana na rynek brytyjski (choć pewnie trafi również do innych krajów, gdzie Rowan Atkinson jako Mr Bean cieszy się równie dużą popularnością).

Snickers_RowanAtkinson

Do internetu powstały też inne zabawne filmiki z popisami Jasia Fasoli wśród wojowników Ninja – polecam! Spoty wyreżyserował Daniel Kleinman.

One Response to Snickers ostrzega: głodny stajesz się Jasiem Fasolą wśród wojowników ninja

  1. […] – finałowym meczu ligi amerykańskiego footballu – kontynuując swój popularny format Głodny nie jesteś sobą [You’re Not You When You’re Hungry].  Do listy gwiazd mających na koncie reklamę […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: