Przebój „Shake It Off” Taylor Swift świetnie się sprawdza w lipdub’owych parodiach

Wpadający łatwo w ucho kawałek Shake If Off amerykańskiej piosenkarki Taylor Swift szybko stał się przebojem, a video-clip w ciągu miesiąca od premiery zgromadził już ponad 99 milionów wyświetleń na YouTube… i podobnie jak piosenka Call Me Maybe dwa lata temu stał się inspiracją do licznych parodii i lipdub’ów.  Najpierw hitem wirusowym stał się uroczy duet pt. Daddy/Daughter Dance to Shake It Off  – Tata i jego mała córeczka – który w 3 tygodnie od publikacji na YouTube ma już ponad 6 milionów wyświetleń na koncie!

Ale to jeszcze nie koniec sukcesów utworu Shake It Off, bo właśnie karierę viralową zaczyna robić inny lipdub – tym razem w wykonaniu chłopaków ze studenckiego bractwa Delta Sigma Phi na Transylvania University w stanie Kentucky.

ShakeItOff_LipDub

Trzeba przyznać, że panowie bardzo się postarali i zaaranżowali ciekawy układ choreograficzny na terenie swojego akademika – ich filmik pt. „Shake It Off” Lip Dub – Delta Sigma Phi – Beta Mu pojawił się w sieci nieco ponad tydzień temu i do dziś zgromadził już ponad 2.6 milionów wyświetleń na YouTube oraz 93 tysiące share’ów na Facebooku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: