Jak nie wypocisz, to już nie kupisz napoju Gatorade…

Napój izotoniczny Gatorade został opracowany jeszcze w latach 60-tych ubiegłego wieku na stanowym uniwersytecie Floryda w celu skutecznego nawodnienia i uzupełnienia elektrolitów przez zawodników reprezentujących szkołę w zawodach sportowych. Dziś marka należy do globalnego koncernu PepsiCo i jest liderem rynku napojów izotonicznych…  Niektórzy jednak piją Gatorade ot tak, bo lubią.  Ale koniec z tym!  Gatorade jest tylko dla tych, co rzeczywiście wypocili coś na ostrym treningu – takie jest założenie nowej kampanii, jaką marka właśnie rozpoczęła w USA od serii spotów zrealizowanych przy pomocy ukrytych kamer zlokalizowanych w pewnym prowincjonalnym sklepie.

Spot pt. Gatorade | Sweat It To Get It: Bro ft. Cam Newton jest jednym z ośmiu, jakie w ciągu ostatniej doby marka Gatorade opublikowała na swoim kanale na YouTube – w ciągu tych paru godzin spot zgromadził już ponad 40 tysięcy wyświetleń na YouTube. W nowej kampanii, której hasło brzmi Sweat It To Get It [Jak wypocisz, to dostaniesz] obok przypadkowych klientów sklepu pojawiają się podstawieni aktorzy: w roli sprzedawcy (Rob Belushi) oraz dwóch gwiazdorów Amerykańskiego footballu Peyton Manning (jako kierownik sklepu) i Cam Newton (inny klient).

Gatorade_SweatItToGetIt

A więc nie próbujcie już kupować Gatorade nie będąc kompletnie spoceni i wycieńczeni treningiem!  Kampanię przygtoowała agencja TBWA\Chiat\Day, a wyreżyserował Jody Hill. Wszystkie filmy możecie zobaczyć na kanale Gatorade, a poniżej najpopularniejszy z nich pt. Gatorade | Sweat It To Get It: Yoga ft. Peyton Manning – mający na końcie ponad 105 tysięcy wyświetleń na YouTube.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: