Seks podczas zagranicznych wyjazdów ostatnią deską ratunku dla przyrostu naturalnego Danii?

Dania podobnie jak wiele innych państw europejskich boryka się z problemem bardzo niskiego przyrostu naturalnego, który może w przyszłości grozić załamaniem systemu emerytalnego i starzeniem się społeczeństwa. Duńskie biuro podróży Spies Travels znalazło jednak pewien sposób, by stymulować prokreację wśród leniwych Duńczyków – otóż zauważono, że aż 10% duńskich dzieci zostało poczętych za granicą podczas wyjazdów wakacyjnych czy innych podróży. Innymi słowy hotelowe łóżka sprzyjają rozmnażaniu, a więc Drodzy Duńczycy – zróbcie to dla Danii i jedźcie na urlop!

Spot pt. Do It For Denmark! pojawił się w sieci 5 dni temu i w tym czasie zdołał zgromadzić już ponad 4.4 miliona wyświetleń na YouTube oraz 92 tysiące share’ów na Facebooku.  W ramach zachęty Spies Travel oferuje również specjalny „owulacyjny rabat”, żeby zwiększyć prawdopodobieństwo poczęcia dziecka podczas wyjazdu, prowadzony jest też specjalny konkurs dla osób, które są w stanie udowodnić, że poczęły dziecko podczas podróży – to i dużo więcej na specjalnej stronce: http://do-it-for-denmark.dk.

Do-it-for-Denmark

One Response to Seks podczas zagranicznych wyjazdów ostatnią deską ratunku dla przyrostu naturalnego Danii?

  1. […] temu przebojem viralowym stał się spot duńskiego biura podróży Spies Travel pt. Do it for Denmark, który namawiał Duńczyków do udania się na wakacje pod pretekstem walki z niskim przyrostem […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: