Alternatywna prezentacja procedur bezpieczeństwa w liniach Virgin America

Obowiązkowym i jakże nudnym elementem każdego lotu jest prezentacja przez personel pokładowy procedur bezpieczeństwa obowiązujących podczas podróży samolotem – pasażerowie nie zwracają na to uwagi, a i stewardessy starają się jak najszybciej „odfajkować” ten punkt programu.  Tymczasem jest to coś, co świetnie się nadaje, by wyróżnić daną linie lotniczą poprzez bardziej kreatywne podejście do sposobu prezentacji owych procedur, które w większości brzmią tak samo w każdej linii lotniczej – a im bardziej kreatywna taka prezentacja, tym większy jej potencjał wirusowy, o czym zdążyły się już przekonać linie lotnicze Air New Zealand czy Cebu Pacific Air. Teraz swoją taneczno-śpiewaną prezentację przedstawiły linie lotnicze Virgin America i oczywiście całkiem nieźle się to niesie w sieci!

Spot pt. Virgin America Safety Video #VXsafetydance pojawił się w sieci zaledwie 3 dni temu, a już zdołał zgromadzić ponad 496 tysięcy wyświetleń na YouTube. Film wyreżyserował Jon M. Chu czyli reżyser filmu Step Up 2: The Streets i Step Up 3D.  Możecie też obejrzeć filmik prezentujący kulisy powstania głównego filmu.

VirginAmerica_SafetyVideo

One Response to Alternatywna prezentacja procedur bezpieczeństwa w liniach Virgin America

  1. […] wspomnieć inspirowane światem Hobbita epickie procedury w liniach Air New Zealand czy też taneczno-śpiewane procedury w liniach Virgin America. Teraz amerykańskie linie Delta postanowiły przebić wszystkie wcześniejsze dokonania […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: