Wszystko jest iluzją, prawdziwa jest tylko nowa Honda CR-V

Nie wszystko jest takie, jak się wydaje… czyli zachęta do tego, by pochopnie nie oceniać czegoś, czego dobrze nie sprawdziliśmy to główna idea przyświecająca nowej, zachwycającej pod względem zastosowanych efektów wizualnych reklamy samochodu Honda CR-V 1.6 Diesel.  Cały spot zbudowany jest na zasadzie zabawy wysmakowanymi złudzeniami optycznymi, w których jedynym realnym obiektem jest nowy oszczędny SUV od Hondy!

Spot pt. Honda Illusions, An Impossible Made Possible – New CR-V 1.6 Diesel Video pojawił się w sieci tydzień temu i już zdołał zgromadzić ponad 1 milion wyświetleń na YouTube oraz 45 tysięcy share’ów na Facebooku. Reklama została przygotowana na rynek europejski przez agencję mcgarrybowen z Londynu, a film wyreżyserował Chris Palmer.  Można też podejrzeć materiał zza kulis kręcenia tego niesamowitego spotu.

Honda CR-V_Impossible

One Response to Wszystko jest iluzją, prawdziwa jest tylko nowa Honda CR-V

  1. […] brytyjską kampanię Hondy HR-V z chodziarzami precyzyjnymi, zadziwiające iluzje wizualne w spocie Honda Illusions czy film Honda Hands, który zgrabnie podsumowywał 65 lat wynalazków Hondy. W najnowszej […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: