Jean-Claude Van Damme prześladuje pewnego piekarza w kampnii GoDaddy

Gwiazdor kina akcji oraz emerytowany belgijski karateka Jean-Claude Van Damme w ostatnim okresie nie daje o sobie zapomnieć głównie poprzez zaskakujące występy w reklamach.  Pojawił się w dwóch zabawnych spotach piwa Coors Light emitowanych na rynku brytyjskim, a teraz podbija Amerykę w reklamie serwisu internetowego GoDaddy, który specjalizuje się w sprzedaży domen internetowych oraz hostingu stron firmowych.  Bohaterem spotu jest pewien piekarz, który dzięki firmowej stronie założonej z pomocą GoDaddy ma tyle zamówień, że niezbędna jest mu pomoc pana Van Damme’a – w szpagacie wybijającego rytm dzielnemu piekarzowi!

Spot pt.  GoDaddy Presents – The Baker featuring Jean-Claude Van Damme pojawił się w sieci 2 tygodnie temu i w tym czasie zdołał zgromadzić już ponad 2.2 miliona wyświetleń na YouTube oraz blisko 55 tysięcy share’ów na Facebooku.  Reklamę przygotowała agencja Deutsch New York, a więcej atrakcji z wizerunkiem JCVD można znaleźć na specjalnej stronce: http://itsgodaddytime.com.

GoDaddy_JCVD

One Response to Jean-Claude Van Damme prześladuje pewnego piekarza w kampnii GoDaddy

  1. […] z jaką robi szpagat – z resztą zostało to już zabawnie wykorzystane w kampanii serwisu GoDaddy – a teraz tę umiejętność postanowił przetestować szwedzki producent ciężarówek […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: