Phonebloks czyli jak stworzyć smartfona, który zatrzymamy na dłużej

W dzisiejszych czasach smartfon „żyje” rok, czasem dwa lata – szybko staje się przestarzały i niemodny.  Kupujemy nowy, który jeszcze szybciej podziela los swojego poprzednika.  W ten sposób ilość „komórkowych śmieci” jest jedną z najszybciej rosnących kategorii…  Ale pojawiła się wizja pewnej alternatywy – projekt Phonebloks to pomysł na smartfon zbudowany z „klocków”,  które można dowolnie łączyć i wymieniać, gdy się zużyją lub na rynku pojawi się coś nowocześniejszego.  Dodatkowo model ten pozwala na dopasowanie cech smartfona do swoich indywidualnych potrzeb – brzmi ciekawie, choć jak na moje oko to jednak utopia…

Spot pt.  Phonebloks  pojawił się w sieci tydzień temu i szybko zyskał ogromną popularność – w tej chwili ma na koncie już ponad 12.6 miliona wyświetleń na YouTube oraz 820 tysięcy share’ów na Facebooku.  Więcej informacji o projekcie Phonebloks oraz możliwość wyrażenia swojego poparcia dla tej koncepcji znajdziecie na stronie:  http://www.phonebloks.com.

Phonebloks

2 Responses to Phonebloks czyli jak stworzyć smartfona, który zatrzymamy na dłużej

  1. Andek pisze:

    I to się właśnie nazywa doskonały sposób na stworzenie smartfona, jak klocki lego – każdy będzie mógł stworzyć to, co mu się podoba!

  2. grzegorz pisze:

    Ja swojego s3 mam 2 lata i jeszcze mi się nie znudził.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: