Epicka wpadka domorosłej tancerki i spodnie w ogniu…

Na początku września na YouTube wypłynął filmik, który wyglądał na amatorskie nagranie, które przypadkiem uwieczniło zabawną scenkę z dziewczyną wykonującą w domu tzw. „twerk” czyli taniec tyłka.  Urocza bohaterka wykonuje naprawdę zabawne ewolucje, ale prawdziwe problemy zaczynają się, gdy do pokoju niespodziewanie wchodzi jej koleżanka…

Filmik pt. Worst Twerk Fail EVER – Girl Catches Fire! pojawił się w sieci półtora tygodnia temu i w tym czasie – bez żadnej płatnej promocji – zdołał zgromadzić imponujące 11.6 miliona wyświetleń na YouTube oraz 640 tysięcy share’ów na Facebooku…  i gdy wszyscy zastanawiali się w jakim stanie jest tyłek biednej dziewczyny, w popularnym amerykańskim talk-show Jimmy Kimmel LIVE jego gospodarz zdradził, że filmik był podpuchą przygotowaną przez ekipę tego programu, by sprawdzić czy uda im się wylansować viral na YouTube.

WorstTwerkFailEver

Filmik pt.  Jimmy Kimmel Reveals „Worst Twerk Fail EVER – Girl Catches Fire”, w którym Jimmy Kimmel ujawnia całą prawdę również stał się hitem wirusowym i w ciągu 3 dni osiągnął 12 milionów wyświetleń na YouTube!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: