Młody i stary Spock ze „Star Treka” w reklamie Audi S7

To chyba najgorętsze video ostatniej doby za oceanem – nowa reklama Audi, w której nie dość że mamy bezpośredni atak na głównego konkurenta czyli Mercedesa, to jeszcze pojawia się jedna z najbardziej kultowych postaci amerykańskiej pop kultury – Spock, pół-człowiek pół-Wolkan, pierwszy oficer na statku USS Enterprise w popularnym serialu Star Trek.  W spocie pojawiają się dwaj aktorzy, którzy wcielali się w postać Spocka – Leonard Nimoy, który był członkiem oryginalnej obsady serialu telewizyjnego, który zadebiutował w amerykańskiej telewizji w 1966 roku, a później występował również w kinowych wersjach Star Treka aż do lat 90-tych oraz Zachary Quinto, który w rolę Spocka wcielił się w dwóch ostatnich filmach kinowych z 2009 i 2013 roku.  W spocie Audi młody Quinto rzuca wyzwanie starszemu koledze – który z nich dojedzie na pole golfowe jako drugi stawia lunch… Zachary Quinto wsiada do pięknego nowego Audi S7, zaś Leonard Nimoy – próbuje swoje kije golfowe zapakować do Mercedesa.

Spot pt. Zachary Quinto vs. Leonard Nimoy: „The Challenge” pojawił się w sieci 2 dni temu, a już zdołał zgromadzić ponad 2 miliony wyświetleń na YouTube oraz 316 tysięcy share’ów na Facebooku. Widać, że spot świetnie trafił w specyficzne grono fanatyków serialu Star Trek, którzy skutecznie rozprowadzili go w sieci.

Audi_Challenge-Spock_ad2

One Response to Młody i stary Spock ze „Star Treka” w reklamie Audi S7

  1. […] Paulilu (Paul W. Downs, Lucia Aniello) – odpowiedzialny za viralowe hity DollarShaveClub i „The Challenge” dla […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: