iPhone 5 nie przeszkodzi Ci w wyśnionej partyjce ping-ponga z siostrami Williams

Nowy 2013 rok już zdążył przynieść kilka ciekawych spotów mających szansę w najbliższych dniach podbić YouTube – jednym z nich jest z pewnością świeżutka reklama telefonu iPhone 5 z gościnnym występem dwóch sławnych tenisistek. Siostry Serena Williams i Venus Williams są tu jednak tylko bohaterkami dość dziwnego snu narratora (w tej roli tradycyjnie – aktor Jeff Daniels), którego surrealizm podkreślono wyposażając obie panie w małe rakietki od ping-ponga… Tak czy owak nikt chyba nie chciałby, żeby partyjkę ping-ponga ze sławnymi siostrami przerwał mu jakiś niechciany akwizytor z call-center banku, a temu może zaradzić funkcja Do Not Disturb, w którą wyposażony jest iPhone 5!

Spot pt.  Apple – iPhone 5 – TV Ad – Dream  pojawił się w sieci 1 stycznia, a więc w ciągu zaledwie jednej doby zdołał zgromadzić już ponad 270 tysięcy wyświetleń na YouTube.  Reklamę dla Apple tradycyjnie przygotowała agencja TBWA\Media Arts Lab.

iPhone5_Dream2

One Response to iPhone 5 nie przeszkodzi Ci w wyśnionej partyjce ping-ponga z siostrami Williams

  1. yellowinside pisze:

    Najśmieszniejsze jest to, że od 1 stycznia 2013 roku w opcji Do Not Disturb tak zachwalanej w powyższej reklamie wystąpił błąd i pomimo ustawienia czasu w którym telefon miałby nam nie przeszkadzać, to opcja ta jest aktywna non stop. Apple jeszcze temu nie zaradziło 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: