Hobbita zamiast stewardessy w samolocie Air New Zealand

Nowozelandzkie linie lotnicze Air New Zealand zaangażowały się w promocję zbliżającej się premiery pierwszej części trylogii The Hobbit, którą zrealizował nowozelandzki reżyser Peter Jackson – jako prequel jego wcześniejszej trylogii Władca Pierścieni (obie produkcje są adaptacjami powieści J.R.R. Tolkien’a).  W sieci pojawił się filmik z prezentacją procedur bezpieczeństwa na pokładzie samolotu 777-300 w wykonaniu bajkowych postaci ze świata Hobbitów.

Spot pt. An Unexpected Briefing #airnzhobbit  pojawił się w sieci wczoraj i w ciągu jednej doby zgromadził 1 milion wyświetleń na YouTube oraz 123 tysiące share’ów na Facebooku.  Spot kieruje na specjalną stronę konkursow: http://www.airnzcode.com/hobbitmovie – gdzie można powalczyć o jedno z sześciu podwójnych zaproszeń na światową premierę pierwszej części Hobbity pt. An Unexpected Journey, która odbędzie się w Nowej Zelandii 28 listopada 2012.

One Response to Hobbita zamiast stewardessy w samolocie Air New Zealand

  1. […] tym większy jej potencjał wirusowy, o czym zdążyły się już przekonać linie lotnicze Air New Zealand czy Cebu Pacific Air. Teraz swoją taneczno-śpiewaną prezentację przedstawiły linie lotnicze […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: