Conan O’Brien prezentuje najniższy skok spadochronowy w swoim talk-show

Austriacki spadochroniarz Felix Baumgartner i jego niesamowity skok z wysokości 39 km w ramach akcji Red Bull Stratos okazały się gigantycznymi hitami wirusowymi na YouTube. Wystarczy wspomnieć, że opublikowany tydzień temu oficjalny 90-sekundowy skrót tego trwającego ponad 9 minut skoku zgromadził już ponad 28 milionów wyświetleń na YouTube, a jest to tylko jeden z kilkudziesięciu filmików prezentujących to wydarzenie.

W tej sytuacji oczywistą rzeczą są próby szybkiego zdyskontowania popularności, jaką cieszy się wyczyn Baumgartnera ustanawiającego nowy rekord najwyższego skoku spadochronowego – na fali tego zainteresowania amerykański showman Conan O’Brien w swoim wieczornym talk-show CONAN zaprezentował ustanawianie alternatywnego rekordu – najniższego skoku ze spadochronem – zobaczcie sami!

Spot pt.  CONAN Exclusive: World’s Shortest Freefall! – CONAN on TBS  pojawił się w sieci tydzień temu i w tym czasie zdołał zgromadzić już ponad 2.8 miliona wyświetleń na YouTube oraz 48 tysięcy share’ów na Facebooku.

2 Responses to Conan O’Brien prezentuje najniższy skok spadochronowy w swoim talk-show

  1. Największym wygranym całej tej akcji nie jest wbrew pozorom Felix tylko Red Bull, który zyskał dosłownie kosmiczną reklamę 🙂

  2. […] Spot pt. TomTom (almost) makes a viral pojawił się w sieci 4 dni temu i w tym czasie zdołał zgromadzić ponad 173 tysiące wyświetleń na YouTube oraz 5 tysięcy share’ów na Facebooku. Wkróce na pewno się mocniej rozkręci.  A jak udało Wam się odgadywanie inspiracji twórców tego spotu? Ja zidentyfikowałem nawiązania do: tańca na dworcu w Londynie od T-Mobile, kampanii z kolorowymi kulkami od Sony Bravia, akcji “Push for more drama” dla kanału TNT, kampanii Blendtec “Will it blend?“, spotu wody Evian “Rollerbabies“, kampanii żeli pod prysznic Old Spice oraz akcji Red Bull Stratos. […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: