Powrót do źródeł zdrowego rolnictwa

The Chipotle Cultivate Foundation to organizacja, która stawia sobie za cel edukowanie ludzi na temat zdrowej żywności i promowanie zrównoważonego rozwoju rolnictwa opartego o małe, rodzinne gospodarstwa.  Zrealizowany na zlecenie tej fundacji spot pokazujący historię farmera, który zmienia swoje małe gospodarstwo w prawdziwą „fabrykę”, by w końcu dostrzec złe strony takiego rozwiązania.  Filmik właśnie stał się przebojem na YouTube – tłem muzycznym spotu jest utwór The Scientist zespołu Coldplay, ale w wykonaniu legendy muzyki country Willie Nelsona.

Spot pt. Back to the Start pojawił się w sieci tydzień temu i w tym czasie zgromadził już ponad 275 tysięcy wyświetleń na YouTube.  Film zrealizował Johnny Kelly, a piosenkę The Scientist w wykonaniu Willie Nelsona można już kupić na iTunes – środki z jej sprzedaży zasilą fundację Chipotle.

2 Responses to Powrót do źródeł zdrowego rolnictwa

  1. kaisu pisze:

    Całkiem fajne, tylko nie do końca rozumiem, co sprawiło, że postanowił o zmianie? Wyrzuty sumienia?

  2. […] historiami zrealizowanymi w formie wypasionych animacji.  W 2011 Chipotle zabłysnął spotem Back to Start, by w 2013 osiągnąć wielki sukces wirusowy produkcją pt. The Scarecrow. Najnowszy film […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: