Pogromcy Funky vs Człowiek Pralka na sopockim molo

Dziś coś polskiego – akcja odzieżowej marki Cropp pod nazwą Pogromcy Funky vs Człowiek Pralka, na którą składają się trzy filmiki zamieszczone na YouTube opowiada historię dziwnych pralek, które trafiły na Ziemię z kosmosu, a są nosicielami tajemniczego wirusa Funky.  Pralki są tropione przez bezwględnych Pogromców Funky, którzy chcą jakoby ocalić ludzkość przed zagładą…

Pierwszy z odcinków serii zrealizowany na sopockim deptaku zgromadził w ciągu 2 tygodni niemal 60 tysięcy wyświetleń na YouTube.   Odcinek drugi ma na koncie ponad 21 tysięcy, a trzeci który dopiero co został opublikowany – ponad 3 tysiące.  Wszystkie filmiki znajdziecie na YouTube-owym kanale marki Cropp.  Za kreację filmików odpowiedzialna była agencja Engine, a ich produkcją i montażem zajął się dom OP1. W całej akcji najciekawsze okazało się jednak coś, czego twórcy nie mogli przewidzieć – kamera TVN24 pokazująca w porannym programie widok na sopockie molo uchwyciła moment gdy Pogromcy Funky dopadli Człowieka Pralkę.  Prowadzący w studio zaczęli komentować to, co pokazywała kamera – oczywiście nieświadomi, że jest to element kampanii Cropp.  Nagranie z programu TVN24 wrzucono na YouTube i z miejsca stało się wirusem, osiągając ponad 100 tysięcy wyświetleń – oczywiście szybko zareagował TVN24, który zadbał o usunięcie tego pierwszego, najpopularniejszego filmu.

One Response to Pogromcy Funky vs Człowiek Pralka na sopockim molo

  1. Pomysł z deptakiem sopockim świetny. Jednak osobiście trochę mnie przeraziło ganianie za pralką. Pogromcy są bezlitośni.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: