Google Chrome pokazuje siłę sieci w wykonaniu Lady Gaga

Trwająca właśnie wizerunkowa kampania przeglądarki internetowej Google Chrome prowadzona jest pod hasłem: The web is what you make of it  [Sieć jest tym, co z niej wyciśniesz].  Jakiś czas temu pisałem już o spocie pt.  Dear Sophie, który również był częścią tej kampanii, a dziś czas na prawdziwy fenomen sieciowy czyli piosenkarkę i ikonę stylu – Lady Gaga – która swoją pozycję zbudowała właśnie za pomocą sieci: serwisów społecznościowych, YouTube’a i ciągłej interakcji ze swoimi fanami, których pieszczotliwie nazywa „Little Monsters”  [Małe Potworki].  W swoim filmiku Chrome pokazuje jak Gaga za pośrednictwem sieci prosi fanów o nagrywanie i publikowanie ich własnych wersji jej najnowszego singla pt. Edge of Glory, by w ciągu 10 dni skompletować collage video, który stał się wizualnym tłem jej występu podczas telewizyjnego show Saturday Night Live.

Oczywiście „małe potworki” nigdy nie zawodzą swojej Pani i tak również było tym razem – Lady Gaga została wprost zasypana radosną twórczością swoich fanów, która stanowi przecież świetną darmową promocję dla samej Gagi.  A więc raz jeszcze sprawdza się teza – The web is what you make of it – spot pt. Google Chrome: Lady Gaga  pojawił się w sieci zaledwie 3 dni temu, a już zgromadził ponad 650 tysięcy wyświetleń na YouTube.

One Response to Google Chrome pokazuje siłę sieci w wykonaniu Lady Gaga

  1. […] of it  [sieć jest tym, co z niej wyciśniesz].   W jednej z poprzednich odsłon pojawiła się Lady Gaga, a teraz mamy kolejnego idola – kanadyjski nastolatek Justin Bieber swoją pozycję […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: